O nás

Vítejte na stránkách fit studia Buď v pohybu. Ať už jste tu záměrně nebo jen čirou náhodou, bezpochyby tu všichni naleznete tipy na to, jak být v pohybu a nenudit se. Nemusíte být zrovna profesionální sportovci, abyste si to u nás užili. Už roky totiž cvičíme s lidmi všech věkových kategorií a pořádáme lekce pro cvičence s nejrůznějšími potřebami. Jelikož každý z vás očekává od cvičení něco jiného, sestavujeme jednotlivé hodiny tak, aby si každý přišel na své. Někdo by chtěl zhubnout, někdo rád tančí a někdo si potřebuje vyčistit hlavu po náročném dni. Už dávno víme, že se s námi chcete také dobře pobavit a zasmát se. Přijďte! Nevadí nám, že jste třeba začátečníci. Vysvětlíme vám vše potřebné a odborně vás dovedeme k pokročilé úrovni.

Lekce jsou pestré a přiměřené věku a výkonu cvičenců. Důraz klademe na správnou techniku cviků a důsledně vedeme cvičence k jejich řádnému provádění. S námi se nebudete nudit. Obsah lekcí včetně hudby pravidelně obměňujeme.

Jako jediné studio sportů svého druhu v regionu pořádáme kurzy nejenom pro místní, ale i pro přespolní klientelu. Našim cvičencům jsme na lekcích k dispozici jak v průběhu pracovního týdne, tak o víkendech.

Účastníme se celorepublikových projektů a organizujeme sportovní víkendové pobyty pro jednotlivce, pro fitness studia a taneční studia z celé republiky. Do Třemošnice zveme také uznávané kapacity v oblasti péče o tělo a zpřístupňujeme tyty semináře našim stálým klientům.  

Tímto způsobem usilujeme o vzájemnou výměnu zkušeností a poznatků v oblasti pohybových aktivit a péče o zdraví.

Share Button