Vlaďka a Lukáš

Spojují nás společné zájmy a obdobný pohled na svět. Vidíme smysl v kvalitní životosprávě a péči o tělo i ducha. Rozhodli jsme se proto využít naše vzdělání, zkušenosti a přesvědčení pro práci pro vás. Jsme Vlaďka a Lukáš.

 

Vlaďka Čajčíková

 Vlaďka je zkušenou instruktorkou s pedagogickým vzděláním. Ve studiu působí nejenom jako cvičitelka, ale i jako mentor a konzultant obsahu jednotlivých kurzů. V oblasti fitness se pohybuje už dlouhá léta a na lekcích své zkušenosti zúročuje a předává dál. Zajišťuje další vzdělávání instruktorů.

 Kurzy pod jejím vedením jsou metodicky na vysoké úrovni a jsou obsahově vyvážené. Při cvičení zachovává adekvátní tempo, maximálně přizpůsobuje obsah lekcí pokročilosti cvičenců a  baví je inteligentním vtipem.

 Předcvičuje na lekcích Bosu, na kurzech cvičení s pomůckami a na lekcích aqua aerobiku.

 

Lukáš Vojáček

 Ve studiu představuje dynamickou a inovativní složku. Jeho doménou jsou silová a vytrvalostní cvičení s tendencí cvičence pobavit a dobře naladit. Společně s Vlaďkou vytváří politiku studia a vyvíjí obchodní činnost směrem k zákazníkovi.

 Na svých lekcích vyžaduje důslednost a motivuje k pokořování vytrvalostních hranic cvičence. Jeho hodiny jsou edukativní. Velký význam spatřuje v pečlivém výběru hudebního doprovodu.

 Předcvičuje v kurzech power jógy, Bosu, indoorové cyklistiky, aqua aerobiku, kruhového tréninku a tance.

 

 

Share Button